Іспанія для переселенців та біженців
Іспанія для переселенців та біженців

Іспанія для переселенців та біженців

30 Учасники

У столиці Іспанії розпочав роботу «паспортний сервіс» в тестовому режимі

Обслуговування відвідувачів у місті Мадрид на період тестування систем здійснюється за «живою чергою». Запис до електронної черги буде впроваджено після успішного тестування систем

Пересувні станції розташовані за адресою: C. del Alto del Retiro, 28031 Madrid, Іспанія https://goo.gl/maps/7vccVBoHzW4hYtWJ9.

Графік роботи центру: ПН - СБ, з 90 до 180. Про що буде повідомлено додатково на офіційному веб-сайті ДП «Документ» - https://pasport.org.ua/ pasport.org.ua/

Джерело https://t.me/socialpayments/3742

image

Відтепер українці можуть обміняти посвідчення водія в Іспанії

Українці, які перебувають в Іспанії, можуть обміняти свої водійські посвідчення. Обмін актуальний, якщо відбулася зміна анкетних даних водія, сплив термін дії посвідчення або документ був серйозно пошкоджений, повідомляє Міністерство внутрішніх справ України.

Отримати послугу можна у мобільному комплексі обслуговування громадян «Паспортний сервіс», який працює за адресою: місто Валенсія, Xàtiva, 46007 поряд зі станцією метро та залізничним вокзалом. Графік роботи: понеділок-субота з 090 до 180. Послуги надаються у порядку живої черги.

Увага! За кордоном послуга відновлення втраченого чи викраденого посвідчення водія поки не надається. Обов’язковою умовою обміну посвідчення водія у Валенсії є наявність фізичного документа, який підлягає такому обміну.

Джерело https://t.me/socialpayments/3703

image

Паспортний сервіс у Валенсії

Програмні мобільно-технічні комплекси з’явились у Валенсії. Обслуговування відвідувачів у місті на період технічного старту здійснюється за «живою чергою».

ПС розташовані за адресою: територія Estación del Nord, станція метро Xàtiva, Valencia, 46007 Графік роботи центру: понеділок - субота, з 9-00 до 18-00.

Запис до електронної черги буде впроваджено після успішного тестування систем, про що буде повідомлено додатково на офіційному веб-сайті ДП «Документ» - https://pasport.org.ua/

Послуги, які громадяни України можуть отримати у м. Валенсія:

• оформлення ID-картки чи закордонного паспорта (у тому числі замість втраченого або викраденого);
• обмін ID-картки чи закордонного паспорта (у зв’язку з закінченням строку дії, зміною інформації, непридатністю до використання);
• обмін паспорта зразка 1994 року на ID-картку (за бажанням чи у разі непридатності);
• одночасне оформлення закордонного паспорта та ID-картки;
• страхування.

Послуга з обміну водійського посвідчення буде впроваджена дещо пізніше, про що буде повідомлено додатково.

Звертаємо увагу, що станом на 27.04.2023 відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 152 ДП «Документ» не має повноважень на оформлення документів громадянам які отримали дозвіл/штамп на виїзд для постійного місця проживання до інших країн.

Всю актуальну інформацію щодо роботи центру у м. Валенсія та консультацію з будь-яких питань ви можете отримати у приватних повідомленнях на офіційній сторінці у Facebook - Валенсія Паспортний сервіс

Джерело https://t.me/socialpayments/3546

image

В Валенсії збираються ввести 4-хденний робочий тиждень

У Валенсії запускають пілотний експеримент, щоб проаналізувати вплив чотириденного робочого тижня на здоров’я та добробут громадян, навколишнє середовище та економіку, особливо у сфері торгівлі, туризму і дозвілля.

Метою цієї ініціативи, дані якої, як очікується, буде опубліковано в липні, є визначення її впливу на громадян, а не тільки на бізнес, фінанси чи державне управління, як це було зроблено в інших країнах.

Джерело https://zakordon.24tv.ua/ispan....iya-zapuskaye-eksper

image

Генералітет Валенсії запускає бонус у 90 євро на покупку продуктів харчування для людей з низьким прибутком

В Іспанії оголошено про запуск споживчого бонусу 90 євро на купівлю продуктів харчування для людей з низьким доходом. Допомога буде надана у вигляді картки, яку можна використовувати у всіх супермаркетах та продовольчих магазинах Валенсійської спільноти, та яка буде активна протягом чотирьох місяців з дати випуску.

Єдиними двома вимогами для отримання допомоги є те, що заявники мають бути жителями Валенсійського співтовариства і їхній дохід не повинен перевищувати 21 000 євро на рік, тому Генералітет оцінив, що це допоможе 500 000 особам. Цей бонус на купівлю продуктів харчування сумісний із валенсійською рентою включення та допомогою у 200 євро, затвердженою урядом.

Термін подання заявки на картку, яка подаватиметься в електронному вигляді, у НУО або муніципалітетах, розпочнеться в середині квітня, коли буде відкрито перший заклик, і закінчиться у червні. У випадку, якщо з'являться нові заявники, буде відкрито другий заклик, на який зможуть звернутися тільки ті, хто раніше не був удостоєний допомоги.

Джерело https://t.me/socialpayments/3313

image