Watch

З’явилася ще одна платформа для підготовки до НМТ.

iLearn – всеукраїнський освітній безкоштовний проєкт Громадської Спілки «ОСВІТОРІЯ», метою якого є надання рівних можливостей всім учням та учениця, що готуються до тестування.

Всі відеоуроки озвучені українською, та є повністю безкоштовними. Вебінари є по всім предметам.

Джерело

ПриватБанк” дозволив безплатні перекази з карток польських банків

Відтепер клієнти “ПриватБанк” зможуть здійснювати безплатні перекази на власну картку з карток польських і німецьких банків у Приват24. Користуватися цією послугою клієнти зможуть з березня до липня цього року. Переказ із закордонної картки на картку “Приватбанку” можна здійснити у вебверсії або у додатку “Приват24”.

Під час вибору картки відправника зазначте реквізити своєї закордонної картки, і такий переказ банк здійснить без комісій. Детальніше як це зробити можна дізнатися з відеоінструкції ( яку підготували у “ПриватБанку”.

Джерело

Важлива інформація! “ПриватБанк” дозволив безплатні перекази з карток польських банків

Відтепер клієнти “ПриватБанк” зможуть здійснювати безплатні перекази на власну картку з карток польських і німецьких банків у Приват24. Користуватися цією послугою клієнти зможуть з березня до липня цього року.

Переказ із закордонної картки на картку “Приватбанку” можна здійснити у вебверсії або у додатку “Приват24”. Під час вибору картки відправника зазначте реквізити своєї закордонної картки, і такий переказ банк здійснить без комісій. Детальніше як це зробити можна дізнатися з відеоінструкції ( яку підготували у “ПриватБанку”.

Джерело

Для боротьби з дезінформацією щодо українських біженців запущено серію пояснювальних відеороликів

Відеопроєкт з чотирьох частин під назвою wirstattDesinformation ініціювало Федеральне агентство громадянської освіти. Зазначається, що відеопроєкт покликаний протидіяти неправдивому та маніпулятивному контенту проти українських біженців, які проживають у Німеччині (особливо в російсько- та арабомовних громадах Німеччини) за допомогою пояснювальних відео з дезінформацією.

Інформація доступна за посиланням


#Молдова