Українські біженці в Німеччині
Українські біженці в Німеччині

Українські біженці в Німеччині

33 Учасники

Які робочі місця в Німеччині оплачуються найкраще? Які роботодавці платять найбільше? Чи є у іноземців шанс знайти роботу у Німеччині? Тут зібрані всі матеріали на тему «робота» та «працевлаштування в Німеччині».

1. Як скласти резюме покроково: https://svoiua.com/read-blog/2....47_kak-sostavit-rezy

2. Список документів для влаштування на роботу https://svoiua.com/read-blog/2....08_yaki-dokumenti-ne

3. Де шукати роботу без освіти? https://svoiua.com/read-blog/2....38_gde-iskat-rabotu-

4. Як пройти перенавчання та отримати потрібну професію? https://svoiua.com/read-blog/2....30_kak-poluchit-vost

5. Як шукати роботу через агенції та службу зайнятості? https://svoiua.com/read-blog/2....15_yak-znajti-robotu

6. Стажування та стипендії https://svoiua.com/read-blog/2....12_kak-poluchit-pred

7. Робота медсестрою, фельдшером в Німеччині https://svoiua.com/post/3307_p....rofchance-germany-do

8. Робота фрілансером https://svoiua.com/read-blog/1....93_kak-ukraincam-rab

9 Тимчасова робота https://svoiua.com/read-
blog/160_preimushestva-i-nedostatki-vremennoj-raboty-v-germanii.html

10 Мінімальна зайнятість (мініджоб) https://svoiua.com/read-blog/141_yak-vlashtuvatisya-na-korotkostrokovu-robotu-u-nimechchini-oformlennya-podatki-t.html

11. Робота під час навчання https://svoiua.com/read-blog/141_yak-vlashtuvatisya-na-korotkostrokovu-robotu-u-nimechchini-oformlennya-podatki-t.html

Где искать работу для подростков в Германии? https://svoiua.com/post/3184_v....akansii-dlya-podrost

12. Про звільнення https://svoiua.com/read-blog/112_u-yakih-vipadkah-pracivnikovi-u-nimechchini-zagrozhuye-zvilnennya.html

image

У Штутгарті пройде безкоштовний інформаційний-семінар «Пошук роботи та основи підприємницької діяльності у Німеччині»

Семінар проводиться украінською мовою на базі Академіі бізнесу Wirtschaftsakademie Stuttgart з метою інформаційної підтримки українских біженців на території Німеччини. Також спеціалісти інформують про можливість отримати БЕЗКОШТОВНУ допомогу від Jobcenter на отримання AVGS Gutschein для написання Резюме, складання Бізнес-плану для вашого бізнесу та консультаціі від сертифікованих спеціалістів Асоціації бізнесу міста Штуттгарт.

Учасники семінару мають можливість задати усі питання стосовно їх напрямку діяльності, а також можливість приєднатися до закритого бізнес клубу, обмінятися контактами та мати постійну підтримку від спеціалістів Wirtschaftsakademie Stuttgart у майбутньому.

Де:Ort: Штутгарт (Ostfildern)
Коли: 02.06.2023 о 13:30.
Тривалість 13:30-190
Реєстрація на пошту suprun@ew-kanzlei.de

Джерело https://t.me/ukrainiansinboeblengengermany/25693

image

У Німеччині пропонують навчати дітей біженців у контейнерах

У Берліні не вистачає не лише вчителів, а й місць у школах. Це стосується й дітей та молоді з України. Класи у контейнерах могли б допомогти забезпечити заняття у школах, вважають місцеві чиновники.

30 травня відбудеться засідання нової цільової групи сенату міста з розміщення та інтеграції біженців. Експерти вимагають вирішити це питання якнайшвидше.

Джерело https://t.me/newsdeu_chat/5565

image

Безкоштовний фестиваль вуличної музики у Берліні

У Берліні 26-31 травня пройде “Вуличний музичний фестиваль 2023”. Протягом п’яти днів на трьох сценах з 14-00 до 23-00 виступатимуть близько 20 артистів. Сцени будуть на Breitscheidplatz, Tauentzienstraße та Joachimsthaler Platz.

У програмі представлено найрізноманітніші музичні жанри. Близько 20 артистів протягом п'яти днів створювали музичну вивіску для барвистого та різноманітного Берліна та Європи. Грають інструментальна музика, світова музика та стріт-поп. Три етапи грають паралельно. Фестиваль просто неба традиційно відкривається урочистою церемонією, вітальними промовами та виступом колективу EU4YA.

Деталі – за посиланням: https://t.me/newsdeu_chat/5560

image

29 травня в Німеччині вихідний

У Німеччині відзначають свято трійці, він же День святого духу, він же П'ятидесятниця, він же, якщо говорити німецькою — Pfingsten. Дата Свята Трійці в Німеччині рік у рік змінюється, але завжди випадає на 50-й день після Великодня. В цьому році це відбудеться 29 травня.

При підрахунку днів варто враховувати той факт, що церковні свята у Німеччині відзначаються згідно з григоріанським календарем. 28 та 29 травня 2023 року в Німеччині відзначають свято - П'ятидесятниця, Трійця або Духів день (Pfingsten).

Цього дня буде вихідний по всій країні, оскільки згідно з традицією, практично ніхто сьогодні не повинен виходити на роботу, шуміти і займатися важкою працею.

Джерело https://t.me/ukrainiansinboeblengengermany/25615

image

Нові можливості для українців від Jobcenter

Починаючи з 1 липня 2023 року, Jobcenter пропонує широкий спектр підтримки та навчання з метою підвищення кваліфікації українців та сприяння їх успішній інтеграції в німецьке суспільство.

Біженці з України зможуть отримати наступні пропозиціії у рамках програми "Teilhabe am Arbeitsmarkt":

▪️ завершити навчання за своєю спеціальністю та отримати відповідний атестат. Це може включати навчання з нуля, яке зазвичай триває три роки і його витрати будуть покриті
▪️ отримуватимете фінансову підтримку під час освоєння необхідних базових навичок, таких як читання, математика або IT
▪️ якщо для завершення навчання за вашою спеціальністю вам потрібно відвідувати курси підвищення кваліфікації, ви отримаєте додаткову підтримку в розмірі 150€ ("Weiterbildungsgeld". *Якщо ви вже берете участь у курсах підвищення кваліфікації з 1 липня ви матимете можливість отримувати додаткову суму в розмірі 150€/місяць
▪️ якщо ви берете участь у програмах, що допомагають вам повернутися до вашої професії на тривалий період, ви отримаєте додатковий "Bürgergeld-Bonus" у розмірі 75€/місяць
▪️ можете скористатися інтенсивним коучингом, який надається центром зайнятості. Ця нова пропозиція дозволяє отримувати підтримку прямо вдома, щоб ви могли продовжувати освоювати нову спеціальність або працювати

Щоб скористатися цими пільгами, необхідно детальніше ознайомитися з умовами та вимогами звернувшись в Jobcenter або відвідавши сайт (https://www.arbeitsagentur.de/).

image