Шакіра дізналася, що Піке їй зрадив, коли її батько був у реанімації

Мабуть, немає нічого жахливішого, ніж зрада людини, якій ти довіряв протягом багатьох років, чи не так?

На жаль, ще жахливіше, коли зрада відбувається на тлі інших проблем. Так, наприклад, Шакіра, згадаємо про зраду Піке, зізналася, що в той момент її батько перебував у реанімації. Що ж повідала колумбійська співачка, ти дізнаєшся разом з нами в найближчі кілька хвилин.

Шакіра про зраду Піке

Вони почали зустрічатися з весни 2010 року, коли іспанський футболіст Жерар Піке знявся в кліпі Шакіри "Waka Waka". Через рік артистка офіційно підтвердила стосунки зі спортсменом. Протягом ще кількох років у щасливих закоханих народилися два хлопчики. Але влітку 2022 року все завершилося розставанням.

Неважко уявити, наскільки болісно переживала цей момент колумбійська виконавиця. Ба більше, Шакіра, згадуючи про зраду Піке, розповіла, що на той момент це стало для неї справжнім ударом. Бачиш, у той час у пресі вже почали поширюватися чутки про пригоди футболіста на стороні. Щоб підтримати співачку в такий час, до неї в Барселону приїхав її 91-річний батько.

На жаль, чоловік мав необережність тяжко впасти. У результаті він опинився в реанімації, чим неабияк налякав Шакіру.

З очей геть - із серця геть

"Він приїхав до Барселони, щоб втішити мене. Через розлуку з Жераром мене охопила печаль. Усе сталося в один момент. Мій будинок розвалювався на частини. Зі ЗМІ я дізналася про зраду. Мій тато якраз перебував у реанімації".

Примітно, що іспанський футболіст почав зустрічатися з 23-річною студенткою Кларою Чіа. Звичайно, Піке спочатку заперечував усі звинувачення. Однак уже незабаром чоловік вирішив підтвердити стосунки з коханкою. Ба більше, у ЗМІ вже почали поширюватися чутки про їхнє швидке весілля. Цікаво, що вони настільки терміново бажають піти під вінець.

Варто зазначити, що залишатися на самоті не збирається і сама Шакіра. Так, подейкують про початок стосунків співачки з автогонщиком "Формули-1" Льюїсом Хемілтоном. На сьогодні пара перебуває ще на ранній стадії стосунків. І, звісно ж, поки що рано щось стверджувати. Проте хочеться, щоб знаменитість змогла відшукати своє щастя і не відчувати зраду знову.

Джерело


Іринка Полюхович

1 Статті Пости

Коментарі